SELF WORK AND TRAVEL PROGRAMI

WAT İŞ İMKANLARI


img

State:
City:

California,
Visalia

Company:

Sequoia &Kings Canyon National Parks

Position:

Park Guest Satisfaction

Per Hour:

$10.50 / Hour

Housing:

$25 / Weekly

İŞ LİSTESİ

SELF WORK AND TRAVEL PROGRAMI

Daha önce Work and Travel programına katılmış olsun yahut olmasın kendi işlerini bulan öğrenciler bu programa başvurabilirler, bu şekilde GOLD ve PREMIUM program öğrencilerinin yaptığı işlemler olan job offer temini, iş görüşmesi, iş mülakatı gibi aşamaları geçerek, vize işlemlerine başlayabilirler. Work and Travel Self Başvuru yapabilmek için başvurudan önce SİNER’den muhakkak bir iş sözleşmesi (Job Offer Form) temin etmiş olmanız gereklidir.

SİNER’de Self Work & Travel Programı Son Başvuru Tarihi 27 Aralık

 Neden Self Work & Travel’a Erken Başvurmalıyım ;


1. Work and Travel programı her yıl ülkemizde popülerliğini arttıran bir programdır ve bu programa katılmayı hedefleyen öğrenciler kayıt işlemlerini geç tarihlere bıraktıkları takdirde kontenjan darlığından yer bulamamaktadır.

2. Standart work and travel programına nazaran birçok şirkette self work and travel kontenjanı ya hiç olmamakta ya da çok kısıtlı bir kontenjanı olmaktadır, haliyle bu durum önce self kayıtların dolmasına sebep olmaktadır.

3. Job Offer size iletildikten sonra iş yerinizin bunu doldurması ve geri acentemize gönderip onaylattırması gerekiyor. Geç kalınan her süre de işlem sürenizi uzatır ve sizin planlarınız da bu ölçüde sarkabilir.

4. Erken kayıt avantajları ile daha ekonomik ücretlerle programa katılabilir bu sayede maliyetinizi azaltabilirsiniz.

 Siner Danışmanlıkta Self Kayıtın Avantajı


1. Kayıt olduğunuzda kontenjan hakkınızın size ait olması yani SİNER de yeriniz doldu sorunu yok, hakkınızı garantiliyoruz.

2. Self Work and Travel’da da en uygun fiyatları sunuyor öğrenci dostu fiyat politikamızı bir kez daha gösteriyoruz.

3. Gerek işlemler sırasında Türkiye’de gerek Amerika’da her zaman ulaşabileceğiniz size bir danışman atıyor ekonomik uçak bileti, çek bozdurma gibi işlemleri de her daim SİNER aracılığıyla sunuyoruz.

 Başvuru Adımları ;


1. Taslak Job Offer Form, gerekli yönerge ve belgeleri temin etmek için ofisimizle irtibata geçiniz.


2. Size gönderilen Job Offer Formu işveren tarafından doldurulduktan sonra iş yerinizin gerekli belgeleriyle beraber sponsorumuz tarafından onaylanması için tarafımıza gönderiniz.


3. Ön kayıt ücretini yatırınız.


4. İşleminiz tamamlanıp, iş onayı aldıktan sonra kesin kayıt ücretini yatırınız.


5. Vize işlemleri için hazırlanınız.

Self Work and Travel programı, başvuru, vize işlemleri ile vize görüşmeleri hakkında daha detaylı bilgi ve aklınızdaki sorular için ofisimizde bizi ziyaret edebilir, telefonla + 90 312 418 93 93 veya info@sineregitim.com adresinden bize ulaşabilrsiniz …