NEDEN SİNER İLE WAT

WAT İŞ İMKANLARI


img

State:
City:

California,
Visalia

Company:

Sequoia &Kings Canyon National Parks

Position:

Park Guest Satisfaction

Per Hour:

$10.50 / Hour

Housing:

$25 / Weekly

İŞ LİSTESİ

NEDEN SİNER İLE WORK & TRAVEL ?

1. SİNER bünyesinde irtibat kuracağınız ekibimizin tamamı öğrencilik yıllarında Work and Travel ile Amerika’ya gitmiş kişilerden oluşmaktadır. Sizi en iyi biz anlarız.

2. Work and Travel’da öğrenci dostu fiyat politikamızla en uygun fiyatları biz sunuyoruz, teklifimizi duymadan karar vermeyin diyoruz.

3. Yüzlerce öğrencinin arasında kaybolmanızı istemeyiz, öğrencilerimize kaliteli hizmet sunabilmek adına her danışmanımız belirli sayıda öğrenciyle ilgilenir böylece Amerika’da bir ihtiyacınız, isteğiniz veya sorununuz olduğunda günlerce cevap beklemek zorunda kalmadan danışmanınızla anında iletişim kurabilirsiniz.

4. Yeni bir kültür tanımaya ve yabancı insanlarla tanışmaya gittiğiniz bir programda aynı konaklama yerinde onlarca Türkle karşılaşmak istemezsiniz değil mi? SİNER Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak sizleri ister 2’şer 3’er li küçük gruplar halinde isterseniz de sadece Amerikalı’larla etkileşime geçebileceğiniz ve daha rahat ingilizce pratik yapabileceğiniz yerlere gönderebilme fırsatı sunuyoruz.

5. Amerika Dönüşü vergi iadeleri ve çek bozdurma işlemlerinde size yardımcı oluyoruz..